Anasayfa / İkinci El Saat / Tuzla İkinci El Saat

Tuzla İkinci El Saat

Tuzla’nın tarihi çok eski olmakla beraber, tarihi kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, yerleşik hayat milattan öncesine dayanmaktadır. 1403 tarihinde, ismi tespit edilemeyen Peçenek Türkleri’nden bir komutanın 1500 kişilik bir orduyla bu bölgede bir gece kaldığı belirtilmektedir. Bir zamanlar av sahası olduğu tarihi bilgilerden anlaşılmaktadır. Abdurrahman Gazi; Yalova, Kartal ve Tuzla’yı alıp Aydos kalesini fethetmiştir. Abdurrahman Gazi döneminde Tuzla Osmanlı Donanmasının gemilerine kalafat yeri ve liman olmuştur.

O dönemde Rumlardan, Türklerden oluşan halk geçimini balıkçılık, zeytincilik ve tütün işletmeciliği ile sağlarmış Osmanlı Döneminde İstanbul’un tuz ihtiyacını karşılayan, burada bulunan Tuz Gölünden adını almaktadır. Yetmiş yıl evveline kadar bu gölden tuz çıkarılmaktaydı.Tuzla ikinci el saat alım satım yeri olarak’tan firmamız burada da bulunup halkımıza hizmet vermekteyiz.

Her türlü lüks saat alım satımı yapan firmamız size de oldukça başarılı bir şekilde yardım etmek için var durumda bulunmaktadır. Halkımızın zevkine göre her türlü saat özelliği bulunan bu firmamızda elinizdekini de değerlendirmek için bir fırsat kaynağı niteliğinde. Sizde eğer elinizdeki saatten sıkılıp nakite çevirmek istiyorsanız Tuzla ikinci el saat alım satımı olarak buradayız. İlgilendiğimiz lüks markaların içinde Rolex,Omega,Hublot vs… gibi ünlü lüks saat markaları yer almaktadır. Size şunun garantisini verebilirim firmamız oldukça güvenilirdir. Sizlerin önüne sunmaya başlamadan oldukça bu konuda profesyonel olarak bilinen adaylarımıza gösterip sizlerin karşısına öyle çıkmaktadır. Eğer sizde tuzladan saat alımı veya satışı yapmak istiyorsanız Tuzla ikinci el saray saat alım satımı diye yazarak bizlere ulaşabilirsiniz sizi aramızda görmekten onur duyarız.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Eyüp İkinci El Saat Alanlar Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar, ...

0534 080 0882
× WhatsApp