Anasayfa / İkinci El Saat / Şişli İkinci El Saat

Şişli İkinci El Saat

Şişlinin tarihi, İstanbul`un kuruluşundan günümüze kesintisiz süren tarihi gelişmesinde, kentin biçimsel değişikliklere uğradığı, köklü dönüşüm geçirdiği önemli kırılma noktalarından günümüze gelen bir kentimizdir.
Şişlinin tarihi evrimi, büyük ölçüde Beyoğlu’nun tarihi evrimine sıkı sıkıya bağlı kalmıştır.

Beyoğlu nasıl Avrupa tarzında bir yerleşim olmuşsa, onun doğal bir uzantısı olarak gelişen Şişli de aynı özellikleri taşımış, Osmanlı Devletinin batılılaşma sürecine girmesiyle oldukça büyüyüp gelişmiştir. İstanbul`un son dönem yerleşimlerinden biri olan Şişli İlçesi özellikle 20. yy.`ın ikinci yarısından sonra olağanüstü bir büyüme sürecine girmiş; çok zaman almadan İstanbul’un en eski semtlerinden biri haline gelmiştir. İstanbul kent yapısında dönüşümler sağlayan şişli semtimiz haklının çokluğuyla ve genişliğiyle İstanbul’un gözde semtlerinden biri haline gelmiştir.

Şişli kentimiz Osmanlı dönemine kadar dayanmakla birlikte halkının sevecenliği ve zerafeti ile sevilen mekanlar arasında yer alır. İkinci el saat alım satım yeri olarak artık bizde şişli’deyiz her türlü model tür marka olarak İkinci el saat alım satımıyla halkımızla iç içeyiz. Sizi aramızda görmekten şeref duyarız elinizdeki saati nakite çevirmede ya da sıkıldığında değiştirme fırsatı imkanı sunan bizler sitemizi takip edip inceleyip bizimle irtibata geçebilirsiniz. Class kordonlarımızla ve sağlam kasalarımız’la halkın gözdesi haline gelmiş sitemiz sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız firmamız sadece Türkiye çapında değil dünya çapında ismini duyurmuş bir firmadır. Örnek olarak gözde saat markalarımızdan Rolex,Tissot, Hublot, Omega, saat markalarımız bulunmaktadır. Buyurun sizde Şişli İkinci el saat alım satımı olarak sizde mekanımıza gelebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Eyüp İkinci El Saat Alanlar Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar, ...

0534 080 0882
× WhatsApp