Anasayfa / Anadolu Yakası / Maltepe İkinci El Saat

Maltepe İkinci El Saat

Maltepe’ye define bulunan tepelerinden dolayı bu isim verilmiş. Bölge, zaman zaman buradaki Bizans’ın yazlık sarayı Bryas adıyla da anılmış. 1329 yılında 3. Andronikos ile Orhangazi’nin meydan savaşı yaptığı Pelakanon’un, Cevizliden Eskihisar’a kadar uzanan alanın adı olduğu düşünülmelidir. Maltepe’den daha eski yerleşim olan Başıbüyük Köyünün geçmişi 1300 lü yıllardaki Orhan Gazi dönemine kadar uzanır. Burada tarihi ayazma, manastır, cami gibi değerli eserler bulunmaktadır.

Eserlerin bulunmasıyla birlikte eski döneme kadar uzanan bir semttir. İkinci el saat alanlar olarak Maltepe her ne kadar eskiye dayansa’da artık güncel bir çevre olmakla birlikte Kadıköy gibi bir semte git gide yaklaşmaktadır. Ürünlerimizi Maltepe’de artık alım satım yapmaktayız.Size İstanbul’un her yerinden alış satış yapabilmek için uğraş içindeyiz. Maltepe’de ikinci el saat alıp satmak zor demeyin aramanıza gerek yok biz size yardımcı olacağız bu konuda. Elinizdeki saate ne kadar az zarar verdiyseniz onu nakite çevirmek o kadar kolaydır.

Elinizdeki saati nakite çevirmek için lütfen irtibata geçip sayfamıza bakabilirsiniz. Artık insanlar kıyafetlerine göre saat alıp sürekli değişim içerisinde eğer sizde bende öyleyim diyorsanız her türlü lüks saat markamız sitemizde vardır örnek olarak rolex, tublot, carter ideal markalarımız içerisinde. Bay bayan her türlü saatlerimiz mevcuttur. Classic spor ürünlerimizde sizlere yardımcı olabilecek olan saat türlerimiz listesinde. Özellikle bayanların saat beğenmeleri oldukça zordur eğer sizde eşimin beğenisini biliyoruz diyorsanız bize başvurabilirsiniz her türlü tarzda saatlerimiz elimizde mevcuttur lütfen irtibata geçelim iyi günler dileriz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Eyüp İkinci El Saat Alanlar Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar, ...

0534 080 0882
× WhatsApp