Anasayfa / İkinci El Saat / Bahçelievler İkinci El Saat

Bahçelievler İkinci El Saat

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir.
Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

1950’li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5 kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur. Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965 yılında 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşıyordu.

Bahçelievler tanımlamada açıklandığı gibi oldukça büyük bir alana sahip olup halkı da oldukça fazladır. Firmamız olan ikinci el saray saat firması artık burada da nefes alıyor düzeyde eğer sizde İkinci el bahçelievler saat alım satımı yazıp bizlere başvurursanız en iyi düzeyde sizlere hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz. Böyle bir dönemde bazı insanlarımız koleksiyon düzeyinde saat tüketimi yapmaktadır…her kıyafet model düzeyine göre saat alıp sonraları sıkıldığı an satmaktadır…Bu konuda hem saat alımı hemde saat satımında sizlere yardımcı olabilecek düzeyde bir firmayız. Bahçelievler ikinci el saat alım satımı olarak sizinleyiz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Eyüp İkinci El Saat Alanlar Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar, ...

0534 080 0882
× WhatsApp