Anasayfa / Anadolu Yakası / Ataşehir İkinci El Saat

Ataşehir İkinci El Saat

Ataşehir İstanbul’un en gözde semtlerinden biridir size biraz geçmişinden bahsedeceğim 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 419.368dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır. 5747 Sayılı, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 6 Mart 2008’de TBMM’de Kabul edildi. Kanunun ‘İlçe kurulması’ başlığı altındaki 1. maddesinin 18. bendinde, Ataşehir İlçesi şöyle tanımlanıyor: Ekli (16) sayılı listede adları yazılı mahalleler ile mahalle kısımları merkez olmak ve aynı adla bir belediye kurulmak üzere İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi kurulmuştur.

Daha yeni güncel konuma gelmiş olan ataşehir yeni yeni açılan mağaza yada şirketlerle ününe ün katma değerindedir. Ataşehir ikinci el saat alım satım yeri olarak biz burdayız faklı kayışlarıyla ve gözde çarpan lüks kasalarıyla dikkati üzerine toplayan saatlerimiz Ataşehir ikinci el saat alan yerlerde artık bir satış halindedir. Sadece personellerimiz satış yapmakla yükümlü değildir elinizde bulunan birbirinden farklı saatlerinize de anında uzatmadan saatinize özgü bir fiyat belirleyip sıkıldığınız saatleri nakite çevirmekte size yardımcı olacaklardır.

İster hediye alın ister kendinize almak isteyin hiç pişman olmayacağınızın garantisini size kesin olarak verebilirim bir çok özellikeri bulunan saatlerimizin ortak özelliklerinden bir kaçı sağlam kayışlarının ve dikkat çekici özelliklerinin olmasıdır. Eğer sitemize bakarsanız Ataşehir ikinci el saat alımı ve satımı olarak size en uygun fiyat belirleyecegimize emin olabilirsiniz biz sizi bekliyoruz buyrun gelin.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Eyüp İkinci El Saat Alanlar Eyüp İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar, ...

0534 080 0882
× WhatsApp